Матрацы и подушки из ЛЬНА - чистое здоровье!

Друзі!

Усі ми сьогодні серед синтетики й пластмаси прагнемо знайти щось справжнє для свого здоров’я.

Одне з таких природних джерел — 100% натуральна продукція із лляним наповнювачем «Линтекс».

Зрозуміти ефект продукції «Линтекс» допоможуть вичерпні відповіді на Вашізапитання.

Чому льон вартий моєї уваги?

Наші пращури були набагато здоровішими за нас. Їхній секрет — у використанні лляних виробів.

Льон годував і одягав їх, зігрівав узимку й рятував від спеки, лікував та сприяв здоровому сну.

 Єгипетські мумії до сьогодні загорнуті саме в лляну тканину.З льону виготовлено Туринську плащаницю.

Вони збереглися до наших днів завдяки кремнезему, який міститься в льоні та активно стримує розвиток бактерій і грибків. Під час воєн лляні пов’язки рятували поранених від гангрени та сепсису. Вчені довели, що клітини людини без залишку розчиняють клітини льону. Лляна нитка — єдиний у хірургії матеріал, що не потребує зняття швів. Лляні волокна мають гіпоалергенні властивості, в декількаразів знижують рівень радіації, гасять електромагнітні хвилі, підвищують рівень імуноглобуліну в крові.

У чому полягає ортопедичний ефект виробів «Линтекс»?

Є хибна думка, що втома і дискомфорт у спині минуть на м’якому дивані. Насправді ж лише тверда постіль сприяє максимальному розслабленню м’язів, виправленню підвивихів та викривлень хребта.

Такі властивості забезпечує матрац «Линтекс». Валики «Линтекс» для шиї, попереку та

гомілкостопу в комплекті з матрацом створюють ортопедичний ефект, впливаючи на різні ділянки хребта та нижніх кінцівок. На особливу увагу заслуговує тверда подушка-валик. Стимулюючи певні точки носової перетинки, вона полегшує лікування астми, міоми, захворювань статевих, ендокринних органів,шлунку, печінки тощо.

Дитячий матрац «Линтекс» у комплекті з пласкою подушкою сприяє правильному формуванню хребта,

шийних хребців.

Чи може «Линтекс» (Сонцелен) захищати мене не лише уві сні, а й протягом дня?

Покладіть захисний килимок  на сидіння автомобільного або офісного крісла, щоб позбавитись «парниковогоефекту» та отруйного впливу синтетичних матеріалів, а отже, хвороб статевої системи, геморою, алергічних реакцій тощо.

Як правильно використовувати матрац із льону?

Матрац із льна може використовуватись окремо, як тверда постіль для профілактики й лікування спінальних хвороб. Він також застосовується як наматрацник, що захищає від шкідливого впливу інших, звичайних матраців.

Чим корисні вироби із льна для чоловіків?

Матраци та захисні килимки із льна забезпечують добру циркуляцію повітря та запобігають виникненню «парникового ефекту» — головного ворога простати. Вони також попереджають алергічні реакції та висипи.

Чим корисні вироби із льону для жінок?

Користування продукцією  поліпшує кровообіг, запобігаючи відкладенню жирових клітин та

сприяючи схудненню.

Чи можна користуватися виробами  під час вагітності?

Вагітні жінки відчують полегшення завдяки ортопедичним валикамю  Надаючи ногам підвищеного положення, валик для гомілкостопу сприяє відтоку крові з судин. А валик для попереку знімає біль, спричинений зміщенням центру ваги.

Чи застосовуються вироби із льону у медицині?

Вироби льняні використовують для швидшого розсмоктування рубців, профілактики та лікування хворих із вертебральними патологіями, загоєння ран та опіків, особливо в разі значних втрат шкіри, а також у догляді за лежачими хворими длязапобігання появі пролежнів.

Що міститься всередині виробів льняних?

Вироби «дбняні  мають натуральний лляний наповнювач. Для поліпшення терморегуляції у матраци ми додали шар вовняного ватину. Обидва матеріали є на 100% натуральними та вироблені за унікальною технологією.

Як визначено параметри продукції із льна?

Товщину матраців, розмір і діаметр валиків  рекомендовано лікарями та визначено шляхом медичних досліджень і експериментів у клінічних умовах.

Скільки прослужать вироби льняні?

Термін експлуатації виробів довготривалий: бактерицидна дія льону перешкоджає розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Термічну обробку варто здійснювати кожні 3 роки, а зберігати в сухому приміщенні.

Пам’ятайте! Ваші рідні та друзі потребують продукцію  уже зараз!

Як впливає продукція на дітей?

Стан здоров’я Вашої дитини напряму залежить від того, на чому вона спить. У нашій країні раніше для цього використовувались екологічно чисті ватяні матрацики. Тепер же ринок заполонили дитячі матраци сумнівної якості із застосуванням клею, поролону та інших штучних і токсичних матеріалів.

Як наслідок — стрімке почастішання випадків алергії у дітей. Від перших днів життя, коли закладається основа здоров’я дитини, важливо оточити її природними матеріалами, що не мають токсичного впливу.

Продукція  береже малюків від бактерій, захищає від впливу отруйних речовин, попереджає

«парниковий ефект».

Чи можна використовувати вироби  у літньому віці?

Вироби  показані для застосування літніми людьми, особливо для вирішення проблем опорно-рухового апарату. Згідно з результатами клінічних випробувань Інституту геронтології відпочинок на лляному матраці зменшує больовий синдром і нормалізує роботу серця.

Чим наша продукція  краща від решти матраців?

Доведено, що матраци із льна порівняно з аналогами: – у 10,5 разу краще вбирають вологу, а отже, позбавляють тіло токсичних речовин і залишають його сухим; – мають у 3 рази вищий тепловий опір, а тому запобігаютьперегріванню організму і «парниковому ефектові»; – у 2,5 разу стійкіші до тертя, а відтак довше служать.

Чим підтверджений лікувально-профілактичний вплив виробів?

Вироби  запатентовано. Вони мають Гігієнічний висновок Міністерства охорони здоров’я України.

Ми певні, що Ви відкриватимете для себе нові властивості виробів, повідомлятимете про це нам і ділитиметесь зі своїми рідними та друзями. 

На данный момент комментариев нет.